Jsme malá rodinná firma, která se přes dvacet let zabývá velkoobchodním prodejem dekorací a doplňků do bytu i zahrady. Díky těmto značným zkušenostem v oblasti dekorování a designu Vám dokážeme nabídnout nejširší inventář dekorací pro Vaši svatbu či oslavu. Jako firma, která je svým věrným zákazníkům vděčná pro ně pořádáme řadu výstav, během kterých jsme nasbírali zkušenosti s pořádáním akcí. Zároveň to byli naši zákazníci, kteří nás neustále upozorňovali na to, že prostory statku jsou jako stvořené pro stylové svatby a eventy. Dlouho jsme k tomuto kroku sbírali odvahu až jsme se nakonec rozhodli. Bylo od nás sobecké nechávat si toto krásné klidné místo jen pro sebe a proto jej otevíráme lidem. Představujeme Vám tedy Statek U Kapličky v Nové Vsi pod Pleší. 

Spíše než jako naši práci vnímáme naši činnost jako netradiční formu trávení času společně. A ruku na srdce, když děláte svoji práci s láskou a hlavně Vás baví je to vidět. 

A KDO JSME MY? 

O STATKU 

Areál bývalé venkovské usedlosti je opravdu rozsáhlý. Nabízí tak širokou škálu možností, kde si říct své ANO a poté to řádně oslavit. K statku je úzce připojena vysvěcená kaplička, máme tedy možnost pořádat i církevní obřady pod širým nebem, kdekoli v našem areálu. Areál nemá problém pojmout i více jak 150 osob, my se ovšem specializujeme na komornější akce, nejlépe okolo 80 osob. 

 

Já osobně jsem s tímto místem spojena, je to pro mě místo kde se cítím doma a v bezpečí. Vládne zde příjemná a neuvěřitelně pohodová atmosféra, na které zapomenete na starosti zvenčí. Snažím se, aby jste se na našem statku cítili alespoň z poloviny tak jako já.  Je to místo do kterého vkládá celá moje rodina neuvěřitelné množství energie, nápadů a kousek svého srdce, ale zároveň místo, kde si plníme své sny. Věříme, že je naše úsilí vidět a vrací se nám skrz rozzářené úsměvy našich spokojených zákazníků. 
Přijeďte se k nám podívat a přesvědčte se sami. Už se na Vás těším nejen já, ale i celá moje rodina.

 

Vaše Katka 
 

NÁŠ TÝM aneb BYLO NÁS ŠEST 

NĚCO MÁLO Z HISTORIE 

©2020 by statekukaplicky.cz. Proudly created with Wix.com