top of page

PRODEJNA DEKORACÍ 

Prodejna dekorací je momentálně uzavřena z důvodů rekonstrukce. Očekávané opětovné otevření cca v polovině října. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás. 

vz3.jpg
vz2.jpg
vz5.jpg
vz8.jpg
vz7.jpg
vz6.jpg
vz9.jpg
vz13.jpg

Naše firma v oblasti dekorací a dárkových předmětů podniká přes 20 let. I díky tomu jste si jako velkoobchodní prodejci získali značný podíl na trhu dekorací. Vzhledem k otevření restaurace v areálu naší firmy a vzrůstajícímu zájmu o naše dekorace z řad koncových zákazníků, jsme se rozhodli vstoupit i na maloobchodní trh. Otevřeli jsme tak maloobchodní prodejnu. Na ploše přes 200 metrů čtverečních naleznete nepřeberné množství doplňků do domu i zahrady v různých stylech. Nabízíme jak celoroční tak sezónní zboží a specializujeme se především na vánoční tématiku. Přijďte se přesvědčit sami, že náš sortiment je opravdu rozsáhlý a dekorace luxusní. 

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY 

Pondělí : 10:00 - 16:00

Úterý:      Zavřeno

Středa:    10:00 - 16:00

Čtvrtek:  10:00 - 16:00

Pátek:      10:00 - 16:00

Sobota :   Zavřeno

Neděle:    Zavřeno 

vz11.jpg

724 159 111

U kapličky 24

Nová Ves pod Pleší 

Navštívit také můžete náš web: www.kolouchimport.cz. Upozorňujeme, že tento eshop je pouze velkoobchodní, slouží pro nákup na IČO, po celých baleních a s minimálním nákupem v hodnotě 2,500,- bez DPH. Bez přihlášení pod identifikačním číslem obchodníka neuvidíte ceny. Produkty si však prohlédnout můžete a v případě maloobchodního zájmu o některý z nich nás neváhejte kontaktovat. Pošleme Vám dostupnost i cenu a případně další informace. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné brouzdání na eshopu. 

bottom of page